Renginiai

Jau 10 Dakaro ralius kaip lenktynininkas įveikęs Antanas Juknevičius yra ne tik bene didžiausią patirtį dykumų raliuose sukaupęs Lietuvos sportininkas, tačiau ir Baltijos šalių rekordininkas Dakaro raliuose – 2018-ųjų metų varžybose jis finišavo 12-oje vietoje. Antanas yra ne tik talentingas lenktynininkas, tačiau ir „Astana“ dykumų ralio komandos vadovas bei Kazachstano valstybės patarėjas automobilių sporto klausimais. Jo žinios bei patirtis leidžia suteikti ne tik patarimus bei diskutuoti aktualiomis temomis automobilių tema, tačiau ir motyvuoti, supažindinti su technikos bei žmogaus galimybėmis, pasidalinti būdais kaip sutelkti bei nukreipti komandą tikslų link.

Susitikimai / Diskusijos

Įmonėms suteikiama unikali galimybė susitikti su greičiausiu Dakaro lietuviu Antanu ir sužinoti ne tik apie sunkiausio pasaulio ralio maratono užkulisius, tačiau ir pasisemti žinių ekstremalaus bekelės vairavimo srityje, geriau suvokti automobilio ir žmogaus galimybių ribas aukščiausio lygio varžybose, sužinoti kaip išvengti autoavarijų sudėtingose situacijose kelyje, kaip suburti komandą, ją vesti į priekį, kaip siekti savo užsibrėžtų tikslų ir pan.

Treniruotės / Pasivažinėjimai

Antano Juknevičiaus komanda šiuo metu savo garaže turi tris sunkiausią dykumų ralį įveikusius bolidus, kuriais gali būti organizuojami įmonių ar jų partnerių pasivažinėjimai Vilniaus bei Trakų rajone. Tai puiki galimybė ne tik suteikti savo komandai neeilinių pojūčių, tačiau ir geriau vienas kitą pažinti bei išmokti dirbti kartu siekiant užsibrėžtų tikslų. 

Paskaitos / Konferencijos

Antanas Juknevičius kartu su šturmanu Dariumi Vaičiuliu yra didžiausią pasiekimą Dakaro ralio istorijoje pasiekęs Baltijos šalių ekipažas. Komanda gali ne tik nesunkiai pasidalinti savo patirtimi kaip įveikti sunkiausius iššūkius bei nugalėti save, tačiau ir vesti paskaitas pasitikėjimo savimi, lyderystės, išgyvenimo, komandinio darbo, bendradarbiavimo ir kitomis temomis. 

* Šie laukai privalo būti užpildyti
Siųsti