RENGINIAI

10 Dakaro ralių kaip lenktynininkas ir daugiau nei 5 kaip komandos vadovas įveikęs Antanas Juknevičius yra didžiausią patirtį dykumų raliuose sukaupęs Baltijos šalių sportininkas.

Antanas yra ne tik patyręs lenktynininkas, tačiau ir „Astana“ dykumų ralio komandos vadovas bei Kazachstano valstybės patarėjas automobilių sporto klausimais. Jo žinios bei patirtis leidžia suteikti patarimus bei diskutuoti ne tik automobilių tema, tačiau ir motyvuoti, supažindinti su technikos bei žmogaus galimybėmis, pasidalinti būdais kaip sutelkti bei nukreipti komandą tikslų link.

SUSITIKIMAI / DISKUSIJOS

Įmonėms suteikiama unikali galimybė susitikti su greičiausiu Baltijos šalių Dakaro ralio dalyviu Antanu ir sužinoti ne tik apie sunkiausio pasaulio maratono užkulisius, tačiau ir pasisemti žinių ekstremalaus bekelės vairavimo srityje, geriau suvokti automobilio ir žmogaus galimybių ribas aukščiausio lygio varžybose, sužinoti kaip išvengti autoavarijų sudėtingose situacijose kelyje, kaip suburti komandą, ją vesti į priekį, kaip siekti savo užsibrėžtų tikslų ir pan.

TRENIRUOTĖS / PASIVAŽINĖJIMAI

Antano Juknevičiaus „KREDA“ Dakaro ralio komanda šiuo metu savo garaže turi tris sunkiausią dykumų ralį įveikusius bolidus, kuriais gali būti organizuojami įmonių ar jų partnerių pasivažinėjimai Vilniaus bei Trakų rajone. Tai puiki galimybė ne tik suteikti savo komandai neeilinių pojūčių, tačiau ir geriau vienas kitą pažinti bei išmokti dirbti kartu siekiant užsibrėžtų tikslų.

PASKAITOS / KONFERENCIJOS

Antanas Juknevičius kartu su šturmanu Dariumi Vaičiuliu 2018-aisiais pasiekė tuomet Baltijos šalių ekipažams rekordinę 12-ą poziciją. Komanda gali ne tik pasidalinti savo patirtimi kaip įveikti sunkiausius iššūkius bei nugalėti save, tačiau ir vesti paskaitas pasitikėjimo savimi, lyderystės, išgyvenimo, komandinio darbo, bendradarbiavimo ir kitomis temomis.