Antanas Juknevičius finišo ceremonijoje: padarėme didžiulį darbąJubiliejinį – 40-ąjį Dakaro ralį vainikavo šventė antrame pagal dydį Argentinos mieste Kordoboje. Čia vėlų vakarą vietos laiku lenktynininkai džiaugėsi fanų ir žiniasklaidos dėmesiu važiuodami iškilmingu finišo podiumu. Neįtikėtinai aukštą rezultatą – 12-ą vietą bendrojoje įskaitoje – pasiekęs „CRAFT Bearings“ komandos pilotas Antanas Juknevičius šventė, tačiau pripažino, kad mintys apie kitus metus jau neduoda ramybės. 

„Keistas jausmas važiuoti per Dakaro finišo podiumą – ir žiauriai smagu už visą komandą, už darbą, kurį įdėjom, ir kartu negali nuvyti minčių apie kitus metus. Norisi padėkoti kiekvienam iš prisidėjusių – partneriams, komandos nariams ir, aišku, gerbėjams – kurie pamišę dėl Dakaro net naktimis sekė mūsų progresą, rašė ir palaikė. Kartu su komanda padarėme milžinišką darbą – dirbome beveik kaip laikrodukas, neturėjome beveik nei vieno techninio nesklandumo. Vienu žodžiu – neįtikėtina“, – po finišo kalbėjo lenktynininkas jau trečią kartą pagerinęs Baltijos šalių rekordą automobilių kategorijoje. 

Tačiau švęsti „CRAFT Bearings“ komanda neturės kada – iškart po finišo ceremonijos lietuviai keliauja į Buenos Aires, iš kurios tęs kelionę į Lietuvą. Antanas Juknevičius kartu su šturmanu Dariumi Vaičiuliu Vilnių pasieks pirmadienį vėlai vakare – 23 val. 25 min. 

Absoliučioje Dakaro automobilių kategorijos įskaitoje ir vėl triumfavo „Peugeot“ – šios komandos lenktynininkas Carlosas Sainzas jau prieš paskutinė etapą buvo susikrovęs net 46 min. persvarą prieš artimiausią varžovą. Antras liko dukart Dakaro čempionas Nasseras Al-Atiyah, o trečią vietą užėmė jo komandos draugas Ginielis De Villiersas. 

Motociklų įskaitą pirmą kartą istorijoje laimėjo sportininkas iš Austrijos – Matthias Walkneris padovonojo „KTM“ komandai jau 17-ąją pergalę iš eilės. Keturračių klasėje triumfavo vietinis herojus Ignacio Casale, artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei pusantros valandos. Eduardas Nikolajevas su „Kamaz" nugalėjo sunkvežimių įskaitoje.