Penktąją Dakaro dieną Antanas Juknevičius tikisi išlaikyti tempąPrieš ketvirtą Dakaro ralio etapą buvo kalbų, jog kai kurie lenktynininkai gali grįžti su tamsa, tačiau tokio atkritimo, regis, nesitikėjo ir patys organizatoriai. 105 – tiek ekipažų pradėjo maratoną automobilių kategorijoje, 69 – vos tiek paskutiniais duomenimis turėtų stoti prie starto linijos penktą pragariško Dakaro dieną. Dar Afrikoje Dakare lenktyniavęs „CRAFT Bearings“ komandos lenktynininkas Antanas Juknevičius nepaisant sunkaus etapo vakar nuotaikos nepraranda, ir tikisi išlaikyti stabilų greitį. 

Penktojo etapo išvakarėse organizatoriai nusprendė sutrumpinti šiandienos greičio ruožą išbraukdami iš jo didžiule kopas, kurios šiame maratone jau pasiglemžė daugiausiai dalyvių. Dakaro vilkas Antanas Juknevičius vakar dieną trasoje praradęs net 5 ratus į ankstyvą startą stojo puikios nuotaikos ir akcentavo stabilumą. 

„Vyksta tikra atranka – klimpsta, verčiasi net ir lyderiai, todėl labai svarbu išlaikyti stabilumą, kad ir kaip sunku bebūtų. Šiandien prisidirbęs gali prarasti labai daug laiko, o dar laukia daugiau nei pusė Dakaro, todėl mūsų tikslas važiuoti tuo pačiu tempu ir prarasti kiek įmanoma mažiau laiko. Šiandien vėl važiuosime panašiomis apylinkėmis, žinome, kokie maždaug pavojai čia laukia, taigi turim neprisikliurkinti ir viskas bus gerai,“ – prieš ankstyvą išvykimą iš bivuako teigė Antanas Juknevičius. 

Pirmieji visureigiai penktajame etape startuos net 6 val. ryto vietos laiku, o Lietuvos sportininkai  į trasas pajudės apie 14 val. Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio starto laikas – 14 val. 01 min. Lietuvos laiku. Įveikė tam tikrą trasos dalį, sportininkai apvažiuos atšauktas vietas ir vėl startuos.