Negailestingas Dakaro ralio maratonas ir toliau šienauja lyderius – dar vena sunki diena sunkiausiomis pasaulyje vadinamose varžybose pasibaigė net dviejų kategorijų lyderių problemomis. Tuo tarpu lietuviškuoju ponu Dakaru vadinimas „CRAFT bearings“ komandos lyderis Antanas Juknevičius 8-ame lenktynių etape kopomis skriete skriejo ir finišą pasiekė rekordinėje šiemet 13-oje vietoje. 

„Beveik visą etapą važiavome kartu su Vaidotu – lyg dviratininkai pasikeisdami pirmavom tai mes, tai jie. Taip buvo labai gerai palaikyti tempą – pirmasis važiuodamas veda, bet ankščiau ar vėliau pavargsta ir padaro klaidą – ne tuo kampu paima kopą ir praleidžia važiuojančius iš galo. Taip visąlaik ir lenktyniavom draugiškai“, – įspūdžiais iš lietuviškos dvikovos dalinos 10-ame savo Dakare važiuojantis Antanas Juknevičius. – Pradžioje greičio ruožo pramušėm ratą, galvojom – šiek tiek dar pavažiuosim ir sustosim pasikeisti patogesnėje vietoje, bet žiūriu per veidrodėlį jau skraido gumos gale. Padanga visiškai sprogo ir pasklido dalimis, nusinešdama mūsų sparną ir dar kelias kėbulo dalis. O tiek dirbome perklijuodami…“

Didžiulę persvarą sunkvežimių įskaitoje turintis rusas Eduardas Nikolajevas šiandien giliai strigo smėlyje ir net 50 min. bandė išsivaduoti iš dykumos gniaužtų. Tiesa, nepaisant to, jis šio etapo nugalėtojui pralaimėjo tik 36 min. ir išlaikė, nors ir kur kas susitraukusią, persvarą prieš savo konkurentus. 

Daug kardinalesni pokyčiai – motociklų kategorijoje, kur iki šiol pirmavusiam amerikiečiui Ricky Brabecui šiandienos trasoje neatlaikė ir sprogo variklis. Tai leido į lyderio poziciją išsiveržti australui Toby Priceui, kuris lenktyniauja kęsdamas riešo skausmus. 

Kol kitose įskaitose verda intriga, automobilių kategorijoje lyderio pozicijos jau 5-is etapus iš eilės neužleidžia katarietis Nasseras Al-Atiyah, artimiausią varžovą lenkdamas net 46 minutes. Šiandienos greičio ruožą laimėjo Prancūzas, klasikinio ralio legenda Sebastianas Loebas, kuriam tai buvo jau 4-as laimėtas etapas šiemet.