Iki 2016-ųjų Dakaro ralio likus mažiau nei 100 dienų, Antanas Juknevičius skelbia apie pokyčius savo komandos sudėtyje. Šiais metais su Antanu sunkiausią pasaulyje bekelės maratoną įveikęs Edvardas Duoba šturmano vietą kitų metų ralyje užleis motosporto profesionalui Mindaugui Slapšiui. Tuo tarpu E. Duoba darbą komandoje tęs kaip vadovas ir bus atsakingas už sėkmingą ir sklandų komandos pasiruošimą bei dalyvavimą Dakare. 

„Dėl pasikeitusio maršruto naujas Dakaro sezonas bus kupinas naujų iššūkių ir galimybių. Esame įsigiję naująjį „Overdrive Hilux“, kuris yra patikimas ne tik atlaikyti Pietų Amerikos kalnus, bet ir pakankamai galingas mesti iššūkį greičiausiems sportininkams. Nepaisant to, technika nėra vienintelis dalykas nulemiantis sėkmę Dakare. Itin svarbus ir ekipažo pasiruošimas, bendravimas, susikalbėjimas ir tai, kad abu dalyviai būtų maksimaliai susikoncentravę į komandos tikslus“, teigė naujasis komandos vadovas Edvardas Duoba. „Todėl jau ne kartą diskutavome, jog Antanui reikia kuo daugiau laiko skirti pasiruošimui ir treniruotėms, o bendravimą su organizatoriais ar partneriais perduoti kitam komandos nariui.“
 
„Edvardas yra puikus strategas, turintis gerus organizacinius gebėjimus. Be to, jis žino ir pažįsta tikrąjį Dakarą. Jis visus jo sunkumus ir iššūkius išbandė savo kailiu bei savo akimis matė, kas mūsų laukia kitais metais. Besiruošiant naujam Dakarui, jo patirtis ir komandos palaikymas vadovo pozicijoje bus neįkainojama pagalba“, dalinasi jau šeštame Dakare startuosiantis A. Juknevičius.
 
Po šio komandos sprendimo šturmano vietą Antano naujajame automobilyje užims Mindaugas Slapšys, kurio naujoku tiek trasoje, tiek Dakare pavadinti tikrai negalima. Mindaugas yra daugkartinis ralio „Aplink Lietuvą“ čempionas, Lietuvos „Enduro“ čempionato laimėtojas ir „Baja Slovakia“ varžybų nugalėtojas, o 2009-ais M. Slapšys tapo pirmuoju lietuviu, kuriam pavyko Dakaro ralį įveikti motociklu.
 
„Su Mindaugu esame pažįstami jau beveik 10 metų. Mūsų bendradarbiavimas prasidėjo nuo 2007-ųjų „Amber Baja“ varžybų, kuriose Mindaugas finišavo primas motociklų įskaitoje, o aš nugalėjau automobilių klasėje. Kartu su Edvardu ir Mindaugu jau penkerius metus kartu treniruojamės Jungtiniuose Arabų Emyratuose esančioje dykumų ralio akademijoje. Esu įsitikinęs, jog Mindaugas turi pakankamai žinių ir yra pilnai pasiruošęs save išbandyti Dakaro automobilių įskaitoje“, teigė A. Juknevičius.
 
Tuo tarpu pats Antanas į legendinį dykumų maratoną keliaus jau 10-ąjį kartą. Penkiuose jis dalyvavo kaip ekipažo narys, dar penkeriuose – vadovavo tarptautinėms komandoms. 2016-ųjų ralyje Antano Juknevičiaus ir Mindaugo Slapšio ekipažas lenktyniaus su naujai įsigytu „Overdrive Hilux“ bolidu.