Garsus variklių riaumojimas bei Įspūdingoje eilėje išsirikiavusi įvairiausia lenktyninė technika gali reikšti tik vieną – Dakare išaušo podiumo diena. Pirmąjį kartą Saudo Arabijos mieste Džedoje surengtoje ceremonijoje ant podiumo šiemet kilo net 351 dalyvis, pasiruošęs stoti į akistatą su sunkiausiomis pasaulio dykumų lenktynėmis.

Spalvingame savo eilės laukiančiųjų chaose išsiskyrė 318 numeriu pažymėtas „KREDA“ safari stiliaus bolidas. Už jo vairo – 11-ąjį kartą šiose lenktynėse startuosianti Dakaro legenda, Antanas Juknevičius ir jo šturmanas Darius Vaičiulis.

„Podiumas tik dar vienas formalumas, tereikia užvažiuoti ir išlipus gerai atrodyti, bet kaip Darius sakė, mes visada gerai atrodom, tad šioje vietoje problemų kilti neturėtų, – prieš podiumą geros nuotaikos nestokojo A. Juknevičius – O jau nusileidus norėčiau kurti automobilį ir dabar pat lėkti į kopas. Deja, rytojaus dar teks šiek tiek palaukti.“

Jau tampa įprasta, kad iškart po Dakaro podiumo į trasą dalyviai nelekia. Tiesa, laukti jiems teks neilgai. Pirmasis automobilis iš biuvako link starto linijos vietos laiku pajudės  šiek tiek po šeštos ryto, vietos laiku. Dienos greičio ruože kopomis ir akmenuotais keliukais lenktynininkams teks įveikti 319 kilometrų.

Komanda „KREDA“ prie pirmosios šių metų Dakaro starto linijos rikiuosis 18-oje vietoje.