Antanas Juknevičius į 23-ią vietą pakilo važiuodamas vos trimis bėgiaisŠiandien apie 17 val. Lietuvos laiku Argentinoje startavo antrasis Dakaro ralio greičio ruožas, kurį galima laikyti pirmuoju tikru dalyvių išbandymu. Beveik 300 km lenktynininkai įveikė daugiausiai klasikinio ralio trasomis, kuriose vietomis telkšojo didelės balos. Nors „CRAFT Bearings“ komandos piloto A. Juknevičius arkliuko – bekelės dar teks luktelti, lietuvis nepaisant techninių kliūčių sėkmingai kilo pozicijomis ir finišavo 23-ioje pozicijoje. 

„Kaip galima pastebėti, buvo nemažai purvo“, – rodydamas pirštu į neatpažįstamai molio ir smėlio sluoksniu aptrauktą automobilį juokavo A. Juknevičius. „Tikrai smagu, kad pakilome per keletą pozicijų, prieš ateinančius bekelės ruožus tai – puiki vieta kilti toliau. Tiesa, beveik visą greičio ruožą įveikėme tik trečiu, ketvirtu ir penktu bėgiu. Aišku, trasoje su tokiomis ilgomis tiesiosiomis šešto bėgio trūko, bet viskas gerai, dabar mintys jau kitame etape – jis bus vienas kritinių visame ralyje.“ 

Rytoj visų varžybų dalyvių laukia bene sunkiausia Dakaro ralio diena – etapą pradėję 280 m virš jūros lygio, jie kils net į 4895 m aukštį. Toks staigus pakilimas neigiamai veikia žmogaus reakciją, naikina apetitą, ima trūkti jėgų ir oro. Iš viso trečiajame etape lenktynininkai įveiks 780 km, iš jų 364 km – kovinių.