Antanas Juknevičius ir Darius VaičiulisDaugiau nei 800 kilometrų, išvykimas 4 val. ryto ir Argentinos karštis – tokia dienotvarkė šiandien buvo visų Dakaro ralio automobilių kategorijos lenktynininkų kalendoriuose. Ilgas greičio ruožas su nemaža neutralizacijos atkarpa viduryje 12-ame maratono etape buvo palankus „CRAFT Bearings“ komandos pilotui Antanui Juknevičiui. Ralio reido ir bekelės maratonus visame pasaulyje išmaišęs lietuvis ir vėl demonstravo stabilumą ir finišą pasiekė 18-oje vietoje. 

Dėl regioną siaubusių liūčių paplautų kelių motociklininkai ir keturračiais važiuojantys sportininkai šiandien ilsėjosi, tačiau lenktynes tęsė automobilių klasės lenktynininkai. Likus vos trims etapams iki jubiliejinio Dakaro finišo Kordobos mieste Argentinoje automobilių kategorijos lyderiai pradėjo taupyti techniką – „Peugeot“ komandos lyderis bendrojoje įskaitoje Carlosas Sainzas buvo tik 9-as, o etapą laimėjo katarietis Nasseras Al-Atiyah. Tuo tarpu lietuvis Antanas Juknevičius savo pozicijų neužleidžia ir finišą šiandien vėl pasiekė greičiausiųjų dvidešimtuke. 

„Labai smagi, tikra Dakariška, vyriška diena. Visko buvo – nuo greitų vietų iki minkštesnio grunto, priminė Dakaro etapus Maroke ar Mauritanijoje. Turbūt pirma mūsų diena, kai nei aš, nei Darius neklydom, nors buvo galima paklaidžiot normaliai“, – puikios nuotaikos po ilgos dienos buvo Antanas Juknevičius. „Visi jau vakar rašė žinutes, sakė – nespauskit, važiuokit ramiai iki finišo, bet mes matom, kad dar yra bent trys mašinos, kurias galim pasiimti. Kova vyksta toliau – ir mes bandome pakilti, ir mus vejasi, dabar tikrai negali atsipalaiduot.“

Lietuviškasis „CRAFT Bearings“ ekipažas po šio etapo pakilo į 14-ą vietą bendrojoje įskaitoje. O iki artimiausio varžovo Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio duetą skiria vos 8 min. Rytoj Dakaro dalyvių laukia paskutinė rimta diena prieš finišo tiesiąją. Įveikus beveik 400 km greičio ruožą ir 560 km pervažiavimą 13-ame etape, lenktynininkų lauks vos 120 km atkarpa iki finišo podiumo.