2023-ųjų Dakaras pasiekė pusiaukelę, o kartu su ja atėjo ir išsvajota poilsio diena. Jos metu Dakaro karavaną į kiekvieną greičio ruožą lydintis Antanas Juknevičius nesėdėjo rankų sudėjęs. Jis nuvyko į Rijade įsikūrusį bivaką, kad aplankytų jame įsikūrusius draugus ir senus bičiulius. Vienas jų – keturiskart Dakaro ralio čempionas ir šiuo metu automobilių klasės absoliučioje įskaitoje pirmaujantis katarietis Nasser‘as Al-Attiyah.

„Girdėjau, kad pirmauji absoliučioje automobilių įskaitoje!“, – sveikindamasis su Nasser‘ui Al-Attiyah ištarė „Shell Helix“ ambasadorius A. Juknevičius.

Taip linksmai vyrai pradėjo pokalbį apie šių metų A. Juknevičiaus rolę Dakare, jo atsiradimą pačiame įvykių epicentre ir karščiausių naujienų siuntimą realiu laiku į Lietuvą bei tai, kaip Dakaro pusiaukelę iš savo perspektyvos vertina pats Nasser‘o Al-Attiyah.

Galiausiai pokalbį ir trumpą susitikimą vainikavo išskirtinė akimirka. Nasser‘as Al-Attiyah perdavė palaikymą Lietuvai ir Ukrainai – ant Lietuvos istorinės vėliavos su Vyčiu ir valstybinės Ukrainos vėliavos jis paliko savo autografą.

Apie Antaną Juknevičių:

Antanas Juknevičius yra labiausiai patyręs lietuvis Dakaro lenktynininkas, 2022-iais įveikęs 13-ąjį savo Dakarą. Smėlynus ir dykumas laikantis savo stichija, Dakaro panku vadinamas lenktynininkas yra tris kartus pagerinęs Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018-iais Antanas Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio legenda.