Lūžusi vairo traukėKiek daugiau nei šešias minutes – tiek laiko Antanas Juknevičius turėjo atkovoti norėdamas bendrojoje įskaitoje pakilti į geriausią visų laikų Baltijos šalių sportininkų poziciją Dakaro ralio istorijoje. Vienintelis šių metų varžybose likęs lietuviškas ekipažas 11-ame maratono etape net ir susidūręs su sunkumais išlaikė tempą, užėmė 20 vietą ir prieš paskutinį, simbolinį 64 km greičio ruožą kėsinasi į rekordinę Baltijos šalių sportininkų vietą absoliučioje įskaitoje. 

Lietuviškoji „CRAFT Bearings“ komanda prieš lemiamą Dakaro ralio greičio ruožą ir jo metu rodė pavydėtiną ramybę nepaisant techninių sunkumų, kuriuos ekipažas patyrė tarp 4-ojo ir 5-ojo įskaitinio punktų. Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis nuo 11-ąjį etapą laimėjusio prancūzo Sebastiano Loebo atsiliko daugiau nei 50 min. tačiau lietuvių nuotaikų nesugadino nei lyderio atotrūkis nei iššūkiai trasoje.  

„Tarpiniame finiše paskaičiavome, jog varžybų lentelės kaimynus lenkiame apie 30-40 min., taigi važiavome protingai, tačiau palaikydami savo tempą ir tai atnešė norimą rezultatą. Tiesa, tarp ketvirto ir penkto punkto pagavome akmenį ir lūžo vairo traukė, taigi likusią trasą įveikėme be suvedimo. Praradome 20 minučių, bet prieš tai demonstruotas greitis neleido priartėti artimiausiems varžovams“, – džiaugsmo finiše neslėpė Dakaro vilkas Antanas Juknevičius. „Paskutiniame etape, nors jo yra labai nedaug, laikysimės to paties ritmo, turime sėkmingai pasiekti finišą.”

Rytoj, sausio 14-ąją, dalyviai lenktyniaus paskutiniame, vos 64 km greičio ruože, po kurio sportininkų laukia iškilmingas finišo podiumas Argentinos sostinėje Buenos Airėse.