Po sunkiausiomis planetos lenktynėmis vadinamo Dakaro ralio prabėgus lygiai dviem mėnesiams, 20-oje pozicijoje šiemet finišavęs „KREDA“ komandos lenktynininkas Antanas Juknevičius, pristato ilgai lauktą šių metų Dakaro filmą. Daugiau nei valandos trukmės juostoje žiūrovai išvys ne tik įspūdingus lenktynių momentus, bet ir niekur nerodytus vaizdus iš „KREDA“ komandos užkulisių,

„Žiauriai pasiilgau Dakaro, ypač dabar, kai dėl viruso buvo atšaukti „Abu Dhabi Desert Challenge“ ir „Dubai Baja“ pasaulio taurės etapai, todėl pats nekantrauju peržiūrėti ir su visais lenktynių fanais pasidalinti tomis emocijomis, kuriomis Dakare gyvename tas dvi savaites. Gaila, kad negalim surengti bendro kino seanso, atidedam planus kitų metų Dakarui. Metas dabar visiems nelengvas, todėl fainai, kad filmas išeina būtent dabar. Tikiuosi, kad jis padės šiek tiek užsimiršti ir atsiriboti nuo kasdienybės.“ – džiaugėsi lenktynių legenda Antanas Juknevičius.

„Esu labai dėkingas visai savo „KREDA“ komandai, nes kasdien sėsdamas į lenktyninį automobilį žinodavau, kad už manęs stovi tvirta, per daugelį metų suburta, komanda, kurios darbo rezultatu galėsiu pasidalinti.“ – bičiulius gyrė lenktynininkas.

Antano Juknevičiaus „KREDA team Dakar rally 2020 Movie” filmo premjera jau šiandien – 20 val. ŽIŪRĖTI FILMĄ