Finansinių partnerių grupė KREDA 2019-ųjų metų pabaigoje, likus vos porai mėnesių iki Dakaro starto prisijungė prie gausios Antano Juknevičiaus partnerių komandos. Prisijungusi, pasidalijo teisėmis į vardą ir susiedama savo ateitį su Dakaro legenda pripažintu lenktynininku iš Lietuvos, suteikė reikalingą finansinį užnugarį, leidžiantį tęsti unikalią Dakaro istoriją.

Simboliška yra tai, kad šiais metais ketvirtąjį savo ir pirmąjį kaip pagrindinio partnerio gimtadienį sutinkanti KREDA, jį mini tą pačią dieną, sausio 2-ąją, kai už 5000 kilometrų nuo Vilniaus nutolusioje Džedoje, Antanas Juknevičius su komanda, ruošiasi startuoti 11 kilometrų greičio ruože, ir pradėti 12-ąjį savo Dakarą.

Per pirmuosius bendradarbiavimo metus viena didele šeima tapusi komanda įveikė vieną Dakarą Saudo Arabijoje, ir apvažiavo visą Lietuvą su turu „KREDA veža Dakaro istorijas“, skleisdama vietiniams gyventojams per daugelį metų sukauptų nuotykių dvasią. Kartu su jungtine centrine kredito unija, Dakaro komanda šių kelionių įveikė daugiau nei 10000 kilometrų ir sukūrė daugybę neįkainojamų įspūdžių Dakaro mėgėjams.

„Savo mylimam ir gerbiamam partneriui ir tvirtam mūsų užnugariui visos komandos vardu noriu palinkėti kuo sėkmingiausių metų, kuriuose netrūktų pakilimų ir aukštumų, ištikimų bendražygių ir draugų, o svarbiausia – būtų kuo daugiau idėjų ir svajonių, virtusių realybe. Būkite tokie nuostabūs, kokie esate, aukite kryptingai ir būkite stipriausi, o mes pasirūpinsime mūsų bendro vardo garsinimu“, – sakė KREDA komandos lyderis Antanas Juknevičius su komanda, siųsdami video sveikinimus iš Saudo Arabijos.

2021-ųjų Dakaro ralis sausio 3-15 dienomis antrą kartą vyks Saudo Arabijoje. KREDA komandos lyderis – Antanas Juknevičius yra labiausiai patyręs ir visus savo 10 Dakarų finišavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018-aisiais A. Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda.