Mūsų komandos užnugarį sauganti finansinių paslaugų profesionalė KREDA yra paruošusi unikalų pasiūlymą kiekvienam, norinčiam atsisveikinti su savo „senute“. Žinau, kad apie galimybę pūsti su vėjeliu, užmynus akceleratoriaus pedalą iki dugno, svajoja kiekvienas nuotykių fanatikas. Tai įgyvendinti galima pasinaudojus KREDA pasiūlymu iki liepos 1-osios.  

Automobilio atnaujinimui startą gali suteikti naujoji mūsų ištikimo partnerio KREDA paslauga – paskola su 5-rių metų sutartimi, sudaračia palankias sąlygas įsigyti automobilį, kuris tenkins jūsų poreikius.

Poreikiai gali skirtis, tačiau svarbu surasti geriausią kainos ir kokybės santykį, įvertinus techninę būklę ir įmontuotas saugumo sistemas, kuro sąnaudas, įrangos kokybę ir automobilio istoriją.

Rodydama rūpestį savo klientais ir norėdama, kad kiekvienas, atsinaujinęs automobilį, turėtų laiko ir pinigų padangų komplektui nusipirkti ar draudimui įsigyti, KREDA sudaro sąlygas paskolos grąžinimą pradėti praėjus 4 mėnesiams nuo sutarties sudarymo dienos.

2022-ųjų metų Dakarui keliame tikslą – įsigyti tokį automobilį, su kuriuo mūsų konkurencingumas leistų tikėtis lygios kovos dėl aukščiausiųjų pozicijų. Toks yra pagrindinis reikalavimas naujajam  žvėriui, kurį priimsime į savo komandą. Tikiu, kad reikalavimų automobiliui turi kiekvienas, o juos padėti įgyvendinti gali mūsų patikima bendražygė – KREDA. 

Sužinoti daugiau galite paspaudę ant mūsų draugų puslapio nuorodos www.kreda.lt/auto  arba operatyviai iš bet kurio Lietuvos taško pasiekiamoje KREDA grupės kredito unijoje.