546 kilometrai. Po poilsio dienos Dakare šiandien išaušo ilgiausias greičio ruožas, kuris, kaip organizatoriai žadėjo, privers dalyvius pasiraitoti rankoves. Sunkumus mėgstanti Dakaro legenda, Antanas Juknevičius, šiandien ir vėl pademonstravo puikų rezultatą ir finiše džiaugėsi 24 pozicija.

Jau tampa įprasta, jog „KREDA“ ekipažas šiemet lenktyniauja labai stabiliai. Po poilsio dienos startavę 28-toje pozicijoje, Dakaro pankai  užtikrintai skrodė Saudo Arabijos kopas ir kiekviename kelio punkte vis gerindavo savo užimamą vietą. Atlėkęs į finišą A. Juknevičius buvo patenkintas pasiektu rezultatu.

„Greitas ruožas, su labai daug tiesiųjų, tad ir vėl teko iki pat galo spausti greičio pedalą. Kopos šiandien ir vėl buvo labai nedidelės, prašokom įsibėgėję. Navigacija nebuvo sudėtinga, tik reikėjo labai tiksliai laikytis kurso. Jokių nuostolių nepatyrėm, tiesiog važiavom taip greitai, kiek tik leido automobilis. Buvome sustoję prie Benedikto, kelias minutes strategavome, kaip galėtume jiems padėti, tačiau mūsų turimu šarnyru jie nesinaudojo. Galbūt buvo kilę kažkokių papildomų problemų.“ – po finišo įspūdžiais dalinosi „KREDA“ komandos pilotas A. Juknevičius.

Septintasis greičio ruožas Dakare paženklintas nelaime. 276 kilometre tragišką avariją patyrė vienas motociklininkų įskaitos lyderių, Paulo Goncalves. 13 kartą Dakare startavęs portugalas buvo dar bandomas gaivinti trasoje, tačiau atvykus į ligoninę jo gyvybė užgeso.