Antanas Juknevičius ir Darius VaičiulisDakaro ralio organizatoriai dalyvių nelepina – po ilgos 11-ojo etapo dienos susirinkę į organizatorių brifingą, komandų šturmanai sulaukė daug nenumatytų naujienų. Kaip pasakoja „CRAFT Bearings“ komandos šturmanas Darius Vaičiulis – iš viso reiks nuvažiuoti beveik 1000 km, o varžybų trasa buvo nemenkai pakeista. 

„Organizatoriai mus tikrai labai myli – po 13 valandų automobilyje grįžome 20 val. į bivuaką ir sužinojome, kad startas jau prieš 5 val. ryto“, – po šturmanų susirinkimo juokėsi Darius Vaičiulis. „Čia jau tokia Dakaro kasdienybė, bet labiausiai neramina trasos būklė. Anot organizatorių būtent ten, kur lenktyniausime ką tik siautėjo liūtys, todėl kelio knygoje – milijonas pataisymų ir pribraukymų. Laukia žiauriai sunki diena.“

Kaip pasakojo Antano Juknevičiaus šturmanas 12-o etapo trasose atsirado ir naujų griovų, vieni iš esamų kelių buvo užlyginti ar pakeista jų vieta. 15-ą vietą bendrojoje įskaitoje šiuo metu užimantis „CRAFT Bearings“ komandos ekipažas startuos 12 val. 45 min. Lietuvos laiku.