Antanas Juknevičius ir Darius VaičiulisPo varginančios 18 valandų kelionės iš Argentinos Zaratės miesto, lietuviškoji Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio komanda pasiekė Asunsjoną – miestą, kuriame startuos 2017-ųjų metų Dakaro ralis. Tačiau iki pirmojo ralio etapo laukia dar daug darbų – automobilio bandymai, administraciniai ir techniniai formalumai.

Apie vidurnaktį vietos laiku Paragvajų pasiekęs „CRAFT Bearings“ komandos konvojus apsistojo miesto centre esančiame viešbutyje. Ši šalis – Dakaro naujokė, todėl nenuostabu, kad vietiniai čia itin pašėlę dėl lenktynininkų ir varžybų. Sausio 2-oji, ralio starto diena, netgi paskelbta nacionaline nedarbo diena. 

„Visose šalyse matomas susidomėjimas. Vaikai, suaugę – visi vos pamatę numeriais pažymėtus automobilius puola sveikintis, siekia įsiamžinti. Matosi, jog varžybų populiarumas ir naujai prie Dakaro šeimos prisijungusiame Paragvajuje ne ką mažesnis“, – apsuptas vaikų, norinčių nusifotografuoti, šypsosi A. Juknevičius. „Dabar ramiai išsimiegosime, o rytoj keliausime į trasą, kur pagaliau išbandysime automobilį. Kartu su „South Racing“ ekipos pilotais ten turėsime nemažai laiko, todėl galėsime maksimaliai prakratyti mūsų žirgą.“

Sausio 1-ąją Dakaro dalyvių laukia iškilmingas starto podiumas, tačiau iki jo lenktynininkai dar turės įveikti ir technines bei administracines komisijas, kuriose tikrinamas ir automobilis, ir sportininkų ekipuotė bei dokumentai. Pirmajame Dakaro ralio etape A. Juknevičiaus ir D. Vaičiulio ekipažas startuos iš 28-osios pozicijos.