„FIA“ pasaulio čempionate Kazachstane Antanas Juknevičius pakilo į TOP-5Pirmąją „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etapo Kazachstane pusę įveikusių sportininkų veiduose jau galima išvysti pirmąsias nuovargio užuominas. Daugiau nei 1000 km jau įveikę lenktynininkai šiandien šturmavo ketvirtąjį greičio ruožą, kuriame sėkmingai kelią pirmyn skynėsi „CRAFT Bearings“ ekipažas, užėmęs 7 vietą ir bendrojoje įskaitoje pakilęs į greičiausiųjų penketuką. 

Pastarąjį mėnesį regioną, kuriame vyko ketvirtasis ralio etapas merkė lietus, todėl apžiūrėję trasą savo akimis dar kartą, lenktynių organizatoriai kiek pamodifikavo maršrutą. Nepaisant to, konfigūracija keitėsi nežymiai, o kopų segmentais paįvairintą trasą Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas šiandien įveikę per 3 val. 13 min., užfiksuodami 7-ą laiką. Šis rezultatas leido lietuviams bendroje įskaitoje pakilti net dvejomis pozicijomis – iki 5-osios vietos. 

„Dar viena gera diena – jaučiasi mūsų stabilumas. Dabar esame penktoje vietoje tarp visų „FIA“ žvaigždučių, taigi planą minimum jau vykdome. Atvažiavome pasitreniruoti, visa komanda – tiek mechanikai, tiek mes pramankštinti kaulus, o gaunasi tikrai neblogas rezultatas. Mašiną iki šiol pavyko išlaikyti beveik nepažeistą, sakyčiau, jog rėžimas greitas ir taupus. Kiti lenktynininkai spaudžia, o ši trasa yra labai negailestinga pakabai, tai šiandien jau vieną iš penketuko lyderių – čeką Zapletala aplenkėme besitaisantį pakabą. Viskas gerai, o šiandien dar ir buvome sustoję trasoje praleisti per kelią ropojančio vėžlio – taigi galėjom būti dar greitesni“, –  juokėsi A. Juknevičius. 

„FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės varžybų Kazachstane lyderiu ir toliau išlieka 2016-ųjų čempionas Nasseras Al-Attiyah, tačiau nuo jo vos 7 minutėmis atsilieka lenkas Jakubas „Kuba“ Przygonskis su „MINI“. Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis artimiausią varžovą lenkia 37 minutėmis.