„Pagaliau tikra dakariška diena“ – po septintojo greičio ruožo džiaugėsi „KREDA“ komandos pilotas Antanas Juknevičius. Panašu, kad iššūkius mėgstantiems lenktynių dalyviams organizatoriai jų nepašykštėjo ir šiandien. Kopos, klampus smėlis ir ilgos tiesiosios privertė pasitemti ir rikiuotės viršuje esančius lyderius, kurie aštuntajame greičio ruože sėkmė pasigirti negalėjo.

Vakar dienos finiše atsipūtęs, kad pavyko aplenkti visus sunkvežimius, šiandien „KREDA“  ekipažas prie greičio ruožo starto stojo 25-toje pozicijoje ir sukantis kilometrams tradiciškai demonstravo stabilų rezultatą. Žadėtosios kopos ir klampus smėlis Dakaro legendos neišgąsdino ir dienos pabaigoje jis džiaugėsi pagaliau patekęs į stipriausiųjų 20-tuką

„Šiandien ore praleidom nemažai laiko. Skridome tikrąja to žodžio prasme, – juokėsi Antanas Juknevičius, – o šiaip pas mus jokių dramų, gavome šiek tiek smagių kopų ir padidinome tempą.“

Aštuntojo greičio ruožo pradžioje savo pasiryžimą šaliai iškovoti pirmąjį Dakaro ralio trofėjų aiškiai demonstravo vietinių numylėtinis, Yazeedas Al-Rajhi, antrame ir trečiame kelio punktuose užfiksavęs greičiausią laiką. Vėliau lenktynininkas savo poziciją užleido prancūzui Mathieu Serradori, kuris į finišą atvažiavo per 3 valandas ir 47 minutes sau už nugaros palikdamas Dakaro naujoką, Fernandą Alonso bei patyrusį Orlando Terranovą.

Motociklų bei keturračių klasės vairuotojams aštuntasis greičio ruožas buvo atšauktas po vakar įvykusios tragiškos nelaimės, kai trasoje dėl patirto širdies smūgio užgeso portugalo Paulo Goncalveso gyvybė.