Startavęs 13-ame savo karjeros Dakare, Antanas Juknevičiaus su komandos nariais parengė staigmeną savo vardo partneriui – sukūrė išskirtinį video sveikinimą, kuriame net penkiomis kalbomis pasveikino „Kredą“ su 5-uoju gimtadieniu. Prie lietuviško Antano Juknevičiaus linkėjimo, latviškai prisijungė ir ekipažo šturmanas Didzis Zarinis. Sveikinimas nuskambėjo ir dar trimis – anglų, ispanų ir olandų – kalbomis.  

Pakiliai nusiteikusi komanda Dakare taip išradingai nusprendė pažymėti net dvi progas: sausio 2 dieną Jungtinės centrinės kredito unijos – „Kreda“ – minimą 5-ąjį veiklos gimtadienį ir 3-čių metų sukaktį, kai „Kreda“ yra lenktynininko A. Juknevičiaus komandos vardo partneris.

Finansinių partnerių grupė „Kreda“ 2019 metų vėlyvą rudenį, kai iki Dakaro starto buvo likę vos keli mėnesiai, tapo Antano Juknevičiaus komandos vardo partneriu. Tuomet  prisijungusi ji ne tik pasidalijo teisėmis į „Kreda“ vardą, bet ir tapo vienu iš finansinių garantų, kad legendinio Dakaro dalyvio lietuvio A. Juknevičiaus pasiekimų kelionė sėkmingai tęstųsi.

„Per tuos metus tiek iššūkių kartu įveikta, kad aš, o kartu ir visa komanda, šiandien galime tik pasidžiaugti sėkminga partneryste su „Kreda“. Šią partnerystę norisi vadinti draugyste, nes kartu mes jaučiamės tarsi didelės patikimos, atsakingos ir bendruomeniškos šeimos nariais. Labai norėjosi 5-ojo gimtadienio proga pasveikinti kažkaip ypatingai, šiltai ir draugiškai, todėl nusprendėme padaryti tai 5-iomis skirtingomis kalbomis“, – apie sumanymą pasakojo „Kreda“ komandos lyderis A. Juknevičius.

Simboliška yra tai, kad šiais metais „Kreda“ savo jubiliejinį gimtadienį švenčia sausio 2-ąją, tą pačią dieną, kai A. Juknevičius važiuoja pirmajame greičio ruože.

Apie Jungtinę centrinę kredito uniją:

Jungtinė centrinė kredito unija – KREDA – vienijama 11 kooperatinių finansinių institucijų visoje Lietuvoje, sukaupusių ilgametę patirtį. KREDA grupei priklausančios unijos teikia paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veikslą vykdantiems klientams, priima indėlius ir suteikia kasdienes finansines paslaugas. KREDA unijų grupės narės: Akademinė kredito unija, Aukštaitijos kredito unija, Biržų kredito unija, Kredito unija „Litas“, Ignalinos kredito unija, Joniškio kredito unija, Raseinių kredito unija, Kredito unija „Kupiškėnų taupa“, Kredito unija „Zanavykų bankelis“, Pareigūnų kredito unija ir Šilalės kredito unija. Daugiau informacijos: https://www.kreda.lt/