Šeštadienio vakarą Vilniaus oro uosto laukimo salė ir vėl buvo pripildyta džiugaus šurmulio. Būrys žurnalistų ir atributika pasipuošusių sirgalių čia pasitiko iš Saudo Arabijos grįžusias Dakaro ralį įveikusias komandas. Jų gretose, nuolatinio pozityvumo ir geros nuotaikos nestokojantys Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis, po ketvirtojo bendro finišo juokavę, kad jų duetas jau beveik pusantros legendos.

„Dakaras kiekvienais metais vis kitoks. Šiemet pasikeitusi lenktynių šalis įnešė daugybę pakitimų. Vieni buvo tikrai pavykę, kiti lenktynininkams nebuvo prie širdies, bet neabejoju, kad kitais metais organizatoriai į tai atkreips dėmesį. Bet kuriuo atveju, džiaugiamės sėkmingai finišavę ir esame labai dėkingi savo fanams, be jų rezultatas būtų kitoks, jie mūsų penktasis ratas.“ – teigė Antanas Juknevičius.

„Šiuo atveju veikiantis ventiliatorius ir į savo vietą grįžtanti hidraulinė koja.“ – geros nuotaikos nestokojo komandos šturmanas Darius Vaičiulis.

„KREDA“ komanda vien Dakaru šiemet apsiriboti nežada. Iškart po finišo podiumo A. Juknevičius pranešė, kad safari stiliaus bolidas ir komandos palaikymo sunkvežimis Saudo Arabijos pusiasalyje liks bent iki balandžio, nes ekipažas ruošiasi dalyvauti viename iš pasaulio čempionato etapų – „Abu Dhabi Dessert Challenge“, kuris bekelės mėgėjų tarpe žinomas kaip vienas sudėtingiausių ralio maratono etapų.

42-asis Dakaro ralis 2020-aisias pirmąjį kartą buvo surengtas Saudo Arabijoje. Po daugiau nei 5000 kilometrų greičio ruožų, nugalėtoju trečiąjį kartą tapo „MINI“ atstovas, ispanas Carlosas Sainzas. „KREDA“ komanda šių metų lenktynėse užėmė 20-tą vietą.