Šventiniam laikotarpiui įsibėgėjus, sekmadienio vakarą Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre karaliavo vaikų juokas ir šypsenos. Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubas, kartu su garsiais Lietuvos žmonėmis, pasakojimais ir dovanomis džiugino Antazavės, Nemenčinės, Pabradės, Vilniaus dienos centro „Atsigręžk į vaikus“, Vilniaus neįgaliųjų draugijos ir „Aušrelės Vaikų“  globos namų auklėtinius.

Gruodžio 20-ąją surengtoje kalėdinėje labdaros šventėje vaikučiai stebėjo Valstybinio Vilniaus mažojo teatro aktorių atliekamą spektaklį „Septyni nykštukai ieško snieguolės“, o po pasirodymo vaikų laukė renginio partnerių „Jurgis ir Drakonas“ vaišės, žaidimai, konkursai ir susitikimai su teatro aktoriais bei išskirtiniu renginio svečiu. Mažuosius įspūdingais vaizdais ir nuotaikingais pasakojimais linksmino Dakaro ralio senbuvis Antanas Juknevičius.  

„Nenumaldomai artėjant Kalėdoms, visų mūsų namuose daugėja šilumos ir jaukumo, o artimųjų šypsenos ir juokas dažnai būna pati geriausia švenčių dovana. Deja, ne visi gali šventes praleisti su šeima, todėl norime, kad Kalėdų dvasia aplankytų kiek įmanoma daugiau vaikų,“ teigė Vilmantas Petrauskas, Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo prezidentas. „Džiaugiamės, kad švente susidomėjo ir garsūs Lietuvos žmonės, kurie suteikė globos namų auklėtiniams nepamirštamų akimirkų.“

Šventės metu vaikai įdėmiai klausėsi dykumų ralio lenktynininko A. Juknevičiaus pasakojimų apie Dakaro ralį, o labiausiai mažuosius sužavėjo sportininko rodyti dykumų, smėlynų ir sportinių automobilių vaizdai. Pats Antanas juokavo, jog tokios susidomėjusios publikos seniai neturėjo, o vaikų linkėjimai – geriausia motyvacija startui 2016-ųjų Dakare.

„Sulaukiau daugybės palinkėjimų ir netgi patarimų, kaip turiu važiuoti ralyje, kad finišuočiau pirmas. Juos tikrai apsvarstysime ir panaudosime,“ geros nuotaikos nestokojo A. Juknevičius. „Visada smagu, kai gali suteikti kitiems džiaugsmo, ypač mažiesiems. Mums tai gali atrodyti smulkmena, tačiau jiems – tai Kalėdų stebuklas.“

Konkursų ir viktorinų metu mažieji renginio dalyviai varžėsi dėl šventės partnerių įsteigtų prizų. Geriausiai pasirodžiusieji savo globos namų vadovus džiugino laimėdami „Karcher“ įsteigtus valymo įrenginius, o patys džiaugėsi išmaniaisiais „E-Star“ prizais – planšetėmis ir garso kolonėlėmis. Visų renginyje dalyvavusių globos namų auklėtiniai sulauks ir Europos Parlamento nario Antano Guogos dovanų. Kiekvienas mažylis dar iki Kalėdų gaus knygą bei asmeninį politiko palinkėjimą.