Trečiadienio pavakarę Lietuvos laiku prasidėjo jau 10-asis Dakaro ralio etapas. Gamtos stichijoms nepaliaujant koreguoti organizatorių planų, startas dėl vakarykštės audros padarinių buvo atidėtas valanda, o galiausiai ir sutrumpintas. Beveik vien iš kopų susidedančioje šios dienos trasoje iš lietuvių fantastiškai pasirodė dykumų vilko vardą pateisinęs Antanas Juknevičius, kuris startavęs iš 43-osios vietos šovė aukštyn ir finišavo rekordinėje šiais metais, 17-oje pozicijoje. 

„Šiandien buvome pikti. Pikti ant pirmosios Dakaro dalies ir mus persekiojusių techninių problemų. Tą sportinį pyktį puikiai nukreipėme ir padarėme tai, ko čia atvažiavome,“ džiaugėsi Antanas Juknevičius. „Šis etapas pagaliau buvo tikro Dakaro tipo – kopos, smėlis, fesh-fesh ir pragariškas karštis. Būtent tokiomis sąlygomis važiuodavome Afrikoje. Be galo džiaugiuosi, kad technika nepavedė ir kad galiausiai parodėme, kokiu tempu galime važiuoti. Šis etapas be konkurencijos buvo pats sudėtingiausias šių metų Dakare, bet mes dar kartą įrodėme, kad esame geriausi tada, kai yra sunkiausia. Dabar reikia nebesižvalgyti atgal ir tęsti pradėtą darbą.“

Iki sunkiausiu pasaulyje dykumų ralio maratonu vadinamo Dakaro ralio pabaigos likus vos trims etapams varžybų dalyviai juda Argentinos miesto Rosarijo link. Ketvirtadienio etapas žada daugiau tiesiųjų, tačiau čia dar vis bus daug smėlio bei fesh-fesh. Trasa drieksis atviromis erdvėmis, taigi norintys pagerinti savo pozicijas čia turės begalę vietos lenkimams.