Paremkite mūsų komandą savo 2% GPMSveiki, bičiuliai, ir visi kiti, kurie esate neabejingi automobilių sportui. Noriu visos mūsų komandos vardu paprašyti, prisidėti prie mūsų tikslų įgyvendimo Dakaro ralyje 2016.

Šiais metais į lenktynes vykome savadarbiu prototipu MEBAR, šis automobilis išties yra labai geras mūsų kūrinys, į kurio sukūrimą įdėjome begale savo laiko, energijos, kaštų ir proto. Šis prototipas puikus pavyzdys to, ką lietuviai gali, vedini entuziazmo ir noro sukurti kažką įdomaus savo pačių rankomis. 
Tačiau, kaip parodė šių metų Dakaro ralio lenktynės, konkuruoti su pasaulinėmis komandomis šis prototipas kol kas dar negali. 

Manau, kad su šiuo mūsų prototipu, galima pasiekti aukštų sportinių rezultatų trumpesnių distancijų dykumų ralio varžybose. Tad ateinančiame Dakaro ralyje, norime startuoti su kur kas konkurencingesniu Toyota Overdrive automobiliu.

Ateinančiame Dakaro ralyje mūsų pagrindinis tikslas yra patekti į geriausiųjų gretas ir galų gale parodyti pasauliui, kad mūsų maža šalis Lietuva, nėra tokia jau maža, ir kad stipriai norėdami ir tikėdami, lietuviai visada gali pasiekti aukščiausius užsibrėžtus tikslus.
Tad norint pasiekti šiuos tikslus, mums labai reikia didesnės tiek Jūsų, tiek ir verslo bendruomenės paramos.

Tad kviečiame visus, paremti musų komandą. 

Iki gegužės 1 dienos, visi dirbantieji gali skirti savo 2% GPM (gyventojų pajamų mokesčio) įstaigoms turinčioms paramos gavėjo statusą. Tad jei dar esate neapsiprendę, kam skirti savo paramą, ją galite skirti mūsų komandai.
Žemiau esančioje nuorodoje mūsų tinklalapyje rasite visą informaciją, kaip nesudėtingai skirti savo 2% GPM, taip pat tinklalapyje yra informacija ir apie kitus paramos būdus.
//nauja nuoroda//

Esame be galo dėkingi visiems parėmusiams ir tiems, kurie mus dar parems. 
Taip pat dėkojame visiems, kurie mus palaiko ir morališkai.
Būsime dėkingi jei šiuo prašymu pasidalinsite ir su savo draugais.
Su geriausiais linkėjimais Antanas Juknevičius.