Eilinį kartą smėlynus dalyviams žadėję Dakaro organizatoriai penktąją lenktynių dieną savo prašymą išpildė. Akmenynų su kaupu atsikandę sportininkai drąsiau spaudė greičio pedalą labai nesijaudindami dėl sudaužytų ratų. Smėlio ekspertu vadinamas „KREDA“ komandos vairuotojas Antanas Juknevičius Saudo Arabijos smėlio jūroje šiandien jautėsi kaip žuvis vandeny ir į finišą atriedėjo 22-troje vietoje.

Baudos dramą vakar išgyvenusi komanda šiandien buvo nusiteikusi kovingai ir prie starto linijos stojo 26-toje pozicijoje. Link finišo lietuviai judėju užtikrintai ir kelio punktuose fiksuodavo stabilų rezultatą. Panašiu tempu „KREDA“ pasiekė ir finišą.

„Jei kas nors sakė, kad čia bus kopos tai čia ne kopos. Kupstynas. Taip prisikratėm, kad kaklą paskaudo. Problemų neturėjom ir trasą pravažiavome ramiai. Svarbiausia dabar saugiai iki poilsio dienos, o po to viskas iš naujo.“ – gera nuotaika spinduliavo Dakaro legenda, Antanas Juknevičius

Penktajame greičio ruože dėl nugalėtojo vardo ir vėl vyko įnirtinga bendros rikiuotės lyderių kova, kurioje ir vėl nugalėjo ir lenktynių lyderiu tapo Carlosas Sainzas trasą įveikęs per 3 valandas ir 52 minutes. Už jo rikiavosi kopų genijumi vadinamas Nasseras Al-Attiyah. Trečias liko patyręs prancūzas  Stéphanas Peterhanselis nuo lyderio atsilikęs daugiau nei keturiomis minutėmis.

Rytoj lenktynėse paskutinis greičio ruožas prieš penktadienį laukiančią laisvą dieną. Dakaro karavanas judės iš Ha’ilo į šalies sostinę Rijadą pagaliau dalyvius nukeldamas į kopas, kur savo pranašumą galės demonstruoti ralio legendos, Dakare varžęsi dar tada, kai jis vykdavo Sacharos dykumoje.

Dakaro ralis artėja link vidurio. Rytoj dalyvių kelias nuo Al Ula iki Riyadho pagaliau turėtų vingiuoti smėlynuose tarp gigantiškų uolų, stebėkite gyvai – Dakaras 2020 rezultatai tesiogiai.