Antanas Juknevičius ir Darius VaičiulisPo atšaukto 9-ojo etapo lenktynininkai ir visas komandų karavanas persikėlė į Argentiną, kur jų turėjo laukti košmariškai sunkią ralio pradžią primenantys smėlynai ir kopos. Tačiau jau tarpiniame finiše „CRAFT Bearings“ komandos lenktynininkas Antanas Juknevičius pasakojo tikrų smėlynų nematęs, tačiau patyręs navigacinių sunkumų. Per likusius daugiau nei 100 km ekipažas klaidų išvengė ir 10-ame etape finišavo greičiausiųjų dvidešimtuke. 

Lietuvis startavo iš 19-osios vietos ir nors pirmoje greičio ruožo dalyje turėjo nesklandumų bei nuklydo apie 10 km, po antrojo starto paspaudė ir finiše preliminariais duomenimis užfiksavo 20-ą laiką. Etapo nugalėtoju tapo „Peugeot“ lenktynininkas Stephanas Peterhanselis, siekiantis pavyti varžybų lyderį ir komandos draugą Carlosą Sainzą. 

„Organizatoriai apgavo – prižadėjo kopų, o davė smėliuko su kupstais“,  – iškart po finišo su šypsena apie 10-ą etapą pasakojo Antanas Juknevičius. „Pirmoje dalyje padarėm navigacinę klaidą, kuri mums kainavo 10 km, o antroje dalyje viskas buvo super. Pavojinga trasa, važiuodamas dideliu greičiu turi išvengti pavojingai styrančių akmenų, bet pasimokėm iš prakirstų ratų dienos – padidinome slėgį padangose ir nerizikavome pramušti. Greita trasa, taigi pramušus ratą prarastum nemažai laiko. Grįžom su šviesa, taigi nuotaikos puikios!”